Soutěže

Úspěchy našich žáku v soutěžích.

2018/2019

3.ročník celostátní klavírní přehlídky - Pianoforte per tutti

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Marek Legátbronzové pásmoVI.Petra Zíková

Celostátní soutěž středních pedagogických škol

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Veronika Pešková2. místoEva Peřinová

Krajská klavírní přehlídka ve Zlivi (5. dubna)

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Nela Novákovánesoutěžní přehlídkaI.Jarmila Noháčová
Viktoriya Chonkanesoutěžní přehlídkaIII.Helena Boučková
Marek Legátnesoutěžní přehlídkaIII.Petra Zíková
David Mendlnesoutěžní přehlídkaIII.Helena Boučková
Adam Mendlnesoutěžní přehlídkaV.Helena Boučková

Krajské kolo soutěže ZUŠ  v Komorní hře s převahou smyčcových nástrojů 4. 4. 2019 v ZUŠ  Strakonicích

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Houslové duo Čapková, Lhotová1. místoHana Sedláčková, dipl. um.

Mezinárodní přehlídka uměleckých škol EU, Pitesti v Rumunsku

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Kristýna Š pallová1. místoak. mal. Teodor Buzu
Kateřina Š edivádiplomak. mal. Teodor Buzu

Neviditelná výstava v Praze

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Daniel Němec1. místoMgr. Irena Dandová
Tereza Benešováčestné uznáníMgr. Irena Dandová

Okresní kolo soutěže ZUŠ  v Komorní hře s převahou smyčcových nástrojů 27. 2. 2019 v ZUŠ  Sezimovo Ústí

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Houslové duo Čapková, Lhotová1. místoHana Sedláčková, dipl. um.
Houslové trio Kvasničková, Lhotová, Čapk1. místoHana Sedláčková, dipl. um.
Violoncellové trio Bramboračka Pospíchalová, Hubková, Sychová2. místoJiří Sycha
Kvarteto Melodiárium Křepelková, Ryantová, Faktorová, Kupcová2. místoJiří Sycha
Smyčcové kvarteto ZUŠ  O.Nedbala Tábor Čapek, Rudová, Jones, Kocábová1. místoJiří Sycha
Smyčcové kvarteto Plyšáci Š½ilavá, Lovett, Mikšová, Lovett2. místoJiří Sycha

Soutěž Mladý módní návrhář v Třeboni

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Kateřina Přílepková1. místoMgr. Simona Kostlánová
Tereza Vlachová1. místoMgr. Simona Kostlánová
Linda Quo1. místoMgr. Simona Kostlánová
Eliška Čápová2. místoMgr. Irena Dandová

Soutěž Požární ochrana očima dětí v Táboře

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Štěpán Vaníček1. místoMgr. Simona Kostlánová
Šárka Kocumová1. místoMgr. Simona Kostlánová
Nikola Vaníčková1. místoMgr. Simona Kostlánová

Výsledky krajské kytarové přehlídky Zlivská kytara 2019

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Michaela Krejčíková1. místoA II.V. Vrtiška
Klára Viktorová2. místoA II.Z. Hájíčková
Marie Suchánková1. místoIII.V. Vrtiška
Johana Š efčíková3. místoIII.S. Kubín
Leona Bednářová1. místoA IV.Z. Hájíčková
Jonáš Diart3. místoA IV.Z. Hájíčková
Anna Kodadová1. místoA V.S. Kubín
Barbora Malíková3. místoA V.V. Vrtiška
Tadeáš Trča1. místoA VIII.S. Kubín
Leona Bednářová, Jonáš Diart2. místokomorní hra B I.Z. Hájíčková
Leona Bednářová1. místoZpěv s kytarou C I.Z. Hájíčková


2017/2018

Krajské kolo v sólovém zpěvu 27.3. a 28.3.2018 v Českých Budějovicích

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Viktoriya Chonka2. místoII.Ludmila Peřinová
Sára Olivová3. místoIV.Ludmila Peřinová
Karin Sucháčestné uznáníIV.Ludmila Peřinová
Petr Samec2. místoVIII.Ludmila Peřinová
Žaneta Chudá3. místoIX.Ludmila Peřinová
Pěvecké duo - Olivová, Suchá3. místoII.Ludmila Peřinová
Pěvecké duo - Klímová, Samec3. místoIII.Ludmila Peřinová
Pěvecké duo - Turnovcová, Samcová2. místoIII.Ludmila Peřinová
Barbora Klímová3. místoVII.Markéta Janoušková

Krajské kolo ve hře na bicí nástroje - sólové a souborové hře 6.4.2018 v Českých Budějovicích

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Petr Urban1. místoIV.Filip Ambrož

Krajské kolo ve hře na dechové nástroje 23.3.2018 v Dačicích

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Ella Trčová3. místoII.Jiří Vlášek
Josefína Jandáková3. místoX.Jan Dafčík
Jan Koška2. místoVII.Jan Dafčík

Krajské kolo ve hře na dechové nástroje 26.3.2018 v Jindřichově Hradci

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Ruth Svobodová1. místoIX.Robert Š míd
Adam Kraus2. místoX.Robert Š míd

Mezinárodní Novákova klavírní soutěž 25.-27. 5. v Kamenici nad Lipou

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Barbora Klímová1. místo3.BMgA. Eva Peřinová

Mezinárodní přehlídka uměleckých škol v Rumunsku

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Denisa Fürbacherová1. místoak. mal. Teodor Buzu
Ester Slobodová3. místoak. mal. Teodor Buzu
Š½aneta Zemanová3. místoak. mal. Teodor Buzu

Okresní kolo celostátní soutěže ZUŠ  v sólovém a komorním zpěvu 28.2.2018 v ZUŠ  Tábor

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Petr Samec1. místosólový zpěvPhDr. Ludmila Peřinová, Ph.D.
Barbora Klímová, Petr Samec1. místokomorní zpěvPhDr. Ludmila Peřinová, Ph.D.
Chonka Viktoriyapostup do krajského kolasólový zpěvPhDr. Ludmila Peřinová, Ph.D.
Sára Olivovápostup do krajského kolasólový zpěvPhDr. Ludmila Peřinová, Ph.D.
Karin Suchápostup do krajského kolasólový zpěvPhDr. Ludmila Peřinová, Ph.D.
Barbora Klímovápostup do krajského kolasólový zpěvPhDr. Ludmila Peřinová, Ph.D.
Š½aneta Chudápostup do krajského kolasólový zpěvPhDr. Ludmila Peřinová, Ph.D.
Pěvecké duo - Olivová, Suchápostup do krajského kolaPhDr. Ludmila Peřinová, Ph.D.
Pěvecké duo - Klímová, Samecpostup do krajského kolaPhDr. Ludmila Peřinová, Ph.D.
Pěvecké duo - Turnovcová, Samcovápostup do krajského kolaPhDr. Ludmila Peřinová, Ph.D.

Soutěž Mladý módní návrhář SOU Třeboň

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Anna Marie Bidmonová1. místoIrena Dandová
Tereza Vlachová1. místoSimona Kostlánová

Ústřední kolo hra na bicí nástroje 18.-19. 5 2018 v ZUŠ  Holice

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Petr Urban3. místoIV.Filip Ambrož

XXI. ročník krajské soutěžní přehlídky kytarové hry - Zlivská kytara 2018 - 4. května 2018

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Johana Šefčíková2. místoA II.Stanislav Kubín
Leona Bednářová3. místoA III.Zuzana Hájíčková
Jonáš DiartdiplomA III.Zuzana Hájíčková
Barbora Malíková2. místoA IV.Vojtěch Vrtiška
Tadeáš Trča1. místo s nominací na konceA VII.Stanislav Kubín
Leona Bednářová, Jonáš Diart1. místokomorní kytary B-1Zuzana Hájíčková


2016/2017

Krajské kolo - Soutěžní přehlídka dechových orchestrů ZUŠ  - ZUŠ  Vimperk 7. dubna 2017

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Dechový orchestr Táborskačestné uznáníII.J. Dafčík ml. a J. Čechtický

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ  ve hře na klavír - ZUŠ  Český Krumlov 21. - 22. března 2017

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Anna Deborah Horecká3. místoI.Eva Peřinová
Barbora Klímová1. místo s postupemVIII.Eva Peřinová
Nela Kropíková3. místoII.Petra Zíková
Marek Legát2. místoIII:Petra Zíková
David Mendl1. místoIII.Helena Boučková
Adam Mendlčestné uznáníVII.Helena Boučková

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ  ve hře na kytaru - ZUŠ  České Budějovice 3. dubna 2017

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Klára Kochová2. místoIII.Jiří Kubeček
Tadeáš Trčačestné uznáníIII:Stanislav Kubín

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ  ve hře na smyčcové nástroje - ZUŠ  České Budějovice 30. - 31. března 2017

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Klára Kvasničková3. místo0. kategorieHana Sedláčková
Alžběta Kupcová2. místoIV.Veronika Sychová

Novohradská flétna 2016/2017 - ZUŠ  F. Pišingera, Trhové Sviny

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Matěj Miadok2. místoAJiří Vlášek
Ella Trčová3. místoAJiří Vlášek

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ  ve hře na klavír - ZUŠ  Tábor 22. února 2017

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Kateřina Horatlíková2. místoV.Eva Peřinová
Barbora Klímová1. místo s postupemVIII.Eva Peřinová
Nela Kropíková1. místo s postupemII.Petra Zíková
Marek Legát1. místo s postupemIII.Petra Zíková
Brent Kela Rae2. místoV.Petra Zíková
David Mendl1. místo s postupemIII.Helena Boučková
Nela Čížková2. místoIV.Alena Papulová
Anna Dušková2. místoIX.Tatyana Konopleva
Viktoriya Chonka1. místoIII.Helena Boučková
Adam Mendl1. místo s postupemVII.Helena Boučková

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ  ve hře na kytaru - ZUŠ  Veselí nad Lužnicí 23. února 2017

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Joha Šefčíková1. místo0.aStanislav Kubín
Anna Kodadová1. místo0.cStanislav Kubín
Tadeáš Trča1. místo s postupemIII.Stanislav Kubín
Barbora Malíková1. místo0.cVojtěch Vrtiška
Klára Kochová1. místo s postupemIII.Jiří Kubeček

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ  ve hře na smyčcové nástroje

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Klára Kvasničková1. místo s postupem0. kategorieHana Sedláčková
Jana Křepelková2. místoI.
Anna Ryantová2. místoII.
Magdalena Rudová2. místoVI.
Eva Marešů3. místoIII.Jiří Sycha
Marie Pospíchalová2. místo0. kategorieVeronika Sychová
Rozálie Faktorová2. místo0. kategorieVeronika Sychová
Alžběta Kupcová1. místo s postupemIV.Veronika Sychová

Ústřední kolo soutěže žáků ZUŠ  ve hře na klavír - ZUŠ  Praha-Taussigova 22. dubna 2017

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Barbora Klímováčestné uznání, talent rokuVIII.Eva Peřinová


2015/2016

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ  ČR

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Trubkové trio s klavírem1. místoIV.Richard Mlázovský
Klarinetové kvartetočestné uznáníIV.Jan Dafčík
Houslové duo2. místo-Jiří Sycha

Novohradská flétna

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Lucie Buchcarová2. místoIV.Jiří Vlášek
Kateřina Kocourková2. místoA-IV.Jiří Vlášek
Matěj Miadok3. místoA-II.Jiří Vlášek
Michaela Hořejšíčestné uznáníA-IV.Jiří Vlášek

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ  ČR

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Klarinetové kvarteto1. místo s postupemIV.Jan Dafčík
Trubkové trio s klavírem1. místo s postupemIV.Richard Mlázovský
Houslové duo1. místo s postupem-Jiří Sycha

Zlivská kytara

Jméno a PříjmeníUmístěníKategorieVyučující
Tadeáš Trča1. místoA-V.Stanislav Kubín
Patrik Vavřík1. místoA-V.Vojtěch Vrtiška
Klára Kochová1. místoA-V.Jiří Kubeček
Anna Kodadová2. místoA-II.Stanislav Kubín

Aktuality

Informace o studiu 2020/2021

Informace pro žáky ZUŠ  v hudební­m a výtvarnémm oboru pro školní­ rok 2020/2021.. ...více

Rozvrh HN 2020/21

Rozvrh hudební­ nauky pro školní­ rok 2020/2021.. ...více

Vzkazy

Aktuálně nejsou žádné vzkazy k zobrazení.
Přihláška ke studiu

Omluvenka